Justyna Sulej

Psycholog, psychoterapeuta Justyna Sulej

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (certyfikat PTTPB nr 218), studia podyplomowe Psychologia Sądowa na UW. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz rozszerzających mój warsztat terapeutyczny.

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi a także dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię osób z zaburzeniami nastroju (obniżony nastrój, depresja), zaburzeniami lękowymi (ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-komuplsyjne, fobie), zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania, zgłaszającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych czy doświadczających kryzysu.

W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuję się także tematyką ADHD, Zespołu Aspergera, zaburzeń opozycyjno- buntowniczych zarówno w indywidualnej pracy z pacjentem jak i rodzicami. Zajmuję się diagnozą i terapią ADHD zarówno u dzieci jak i dorosłych, wykonuję psychologiczne testy diagnostyczne. Pracuję pod regularną superwizją.


Kompetencje psychoterapeuty:

Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo - Behawioralnego PTTPB nr. 218

Studia Podyplomowe z Psychologii Sądowej – Uniwersytet Warszawski

Jeśli chcesz kochać świat, zbawić go i karmić to wspaniale.
Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie.
Stuart Wilde